Praca: Specjalista ds. księgowości (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Specjalista ds. księgowości (o)
Miejsce pracy: Nieciecza
Numer: StPr/21/1181
OBOWIĄZKI:
Księgowanie operacji gospodarczych zgodnie z obowiązującymi przepisami;Bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem formalno-rachunkowym;Prowadzenie rejestrów i kalkulacji dla potrzeb sporządzania deklaracji podatkowych;Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych w firmie;Przygotowywanie raportów/zestawień zgodnie z potrzebami spółki;Bieżące prowadzenie ewidencji środków trwałych;Prowadzenie gospodarki magazynowej;Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (GUS);Udział w procedurach zamknięcia miesiąca, roku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Uprawnienia: obsługa programu CDN Optima

Wymagania inne:

Wymagania: bardzo dobra organizacja pracy, elastyczność, umiejętność pracy pod presją czasu, pracy w zespole, obsługa programu CDN Optima, znajomość przepisów VAT, CIT, ustawy o rachunkowości, co najmniej 3 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości; wykształcenie wyższe (ekonomia, rachunkowość); zdolności analityczne, praca w Niecieczy od pon. - pt. na jedną zmianę w godz. 7.30-15.30, wynagrodzenie 3 000 zł brutto + premia. Kontakt: BRUK - BET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Nieciecza 199, 33-240 Żabno, wymagany wcześniejszy kontakt telefoniczny 14 6320840, CV można przesyłać na adres e-mail: cv@bruk-bet.pl.

Miejsce pracy:

Nieciecza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie