Praca: Specjalista ds. kontrolingu finansowego

Delikatesy Centrum to ogólnopolska sieć supermarketów, która od ponad 20 lat zaopatruje swoich klientów w podstawowe produkty spożywcze. Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG.

Specjalista ds. kontrolingu finansowego
Miejsce pracy: Bobowa
Twój zakres obowiązków
  • Uczestnictwo procesie planowania i budżetowania;
  • Czynny udział w procesie zamknięcia miesiąca, w tym kalkulowanie rezerw;
  • Udział w rozliczeniach budżetowych, analiza odchyleń;
  • Udział w weryfikacji nowych inwestycji;
  • Raportowanie oraz analiza sprzedaży i marży, w tym analiza księgowań;
  • Szybkie identyfikowanie problemów związanych z działalnością jednostki biznesowej na podstawie analizy wyników finansowych wraz z przekazaniem informacji do odpowiednich osób;
  • Analiza KPI;
  • Wykonywanie bieżących analiz i raportów;
  • Przygotowywanie analiz ad-hoc.
Nasze wymagania
  • Wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • Doświadczenie 1-2 lata
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel i PowerPoint, mile widziana znajomość narzędzi analitycznych (np. Power BI)
  • Umiejętności analityczne, dokładność, samodzielność
  • Mieć dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Asertywność i rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
To oferujemy
  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji, w biznesie o dużym potencjale do rozwoju;
  • Pracę w zespole doświadczonych i wysoko zmotywowanych ludzi z pasją;
  • Wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji, dużą samodzielność;
  • Narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon)
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Eurocash S.A. z siedzibą w Komornikach (62-052) przy ul. Wiśniowej 11. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, dostępne na stronie www.kariera.eurocash.pl