Praca: Specjalista ds. kadr i płac (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Specjalista ds. kadr i płac (o)
Miejsce pracy: Niedomice
Numer: StPr/21/3969
OBOWIĄZKI:
sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy, prowadzenie akt osobowych, rozliczanie czasu pracy, naliczanie wynagrodzeń, przygotowanie sprawozdań GUS, współpraca z instytucjami ZUS, PIP.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe (mile widziane), 2 lata doświadczenia w zadaniach związanych z zakresem administracji kadrowej, znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, umiejętność obsługi programu Comarch Optima, Excel, samodzielność, terminowość, dobra organizacja pracy. Praca w Niedomicach od pon. do pt. w godz.: 7.00-15.00; wynagrodzenie 3 500 do 4 000 zł brutto. Kontakt: ABF INVETS Sp. z o.o., ul. Kolejowa 21, 33-132 Niedomice, wcześniejszy kontakt telefoniczny 14 645 67 29, CV wraz z klauzulą RODO o przetwarzaniu danych osobowych proszę przesłać na e-mail: ksiegowosc@abfinvest.eu

Miejsce pracy:

Niedomice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie