Praca: Specjalista ds. administracji z językiem angielskim

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. administracji z językiem angielskim
Miejsce pracy: Wojnicz | Numer ref.: PBJA/037/YHU

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Praca w międzynarodowej firmie logistycznej
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w branży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Godziny pracy: 8-16:30 / 9-17:30
  • Atrakcyjne Benefity: opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, karta lunchowa, wsparcie psychologa oraz pomoc prawna.
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Lokalizacja: Kraków

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2+
  • Doświadczenie mile widziane ale niekonieczne
  • Dostępność do pracy od wtorku do soboty
  • Dostępność do pracy w święta

Zadania:

  • Kontrolowanie sposobów przewożenia transportowanych towarów
  • Przygotowywanie zgłoszeń celnych
  • Wprowadzanie aktualnych danych do systemu
  • Telefoniczna i mailowa obsługa klientów
  • Raportowanie