Praca: Specjalista do spraw ubezpieczeń majątkowych i osobowych

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Specjalista do spraw ubezpieczeń majątkowych i osobowych
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/22/0106
OBOWIĄZKI:

Opracowywanie zasad akceptacji ryzyka ubezpieczeniowego oraz warunków ubezpieczenia, przygotowywanie ofert ubezpieczeniowych , wyprowadzanie danych do systemu, przygotowywanie umów ubezpieczeniowych, analizowanie przebiegu umów ubezpieczeniowych (zgodnie z programem stażu)

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

Obsługa komputera, obsługa drukarki, skanera i innych urządzeń biurowych, obsługa programów Microsoft office, uczciwość, rzetelność, pracowitość, dyspozycyjność, uzdolnienia rachunkowe, podzielność uwagi, zdolność nawiązywania kontaktów interpersonalnych, samodzielność. Staż w ramach programu PO WER w godzinach od 08:00 -16:00 w Bochni.

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni