Praca: Specjalista do spraw ubezpieczeń grupowych (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Specjalista do spraw ubezpieczeń grupowych (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/0776
OBOWIĄZKI:
Pozyskiwanie i obsługa ubezpieczeń grupowych na bazie wielu Towarzystw Ubezpieczeniowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: Handel - sprzedaż bezpośrednia

Wymagania inne:

Wymagania: doświadczenie w ubezpieczeniach grupowych oraz w sprzedaży i obsłudze ubezpieczeń grupowych, biegła obsługa komputera z obsługą internetu, umiejętność bezpośredniej sprzedaży, praca w Tarnowie od pon. - pt. na jedną zmianę w godz. 8.00-16.00, wynagrodzenie od 3 000 zł brutto do uzgodnienia. Kontakt: GPF Generalny Partner Finansowy Jacek Waśko, ul. W. Rogoyskiego 7, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 607 161 636.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie