Praca: Specjalista do spraw sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Specjalista do spraw sprzedaży
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/23/0014
OBOWIĄZKI:
pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji z kontrahentami z Azji, Przygotowanie ofert handlowych, utrzymywanie kontaktów z klientami z Azji, zawieranie umów sprzedażowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: chiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: obsługa pakietu MICROSOFT OFFICE
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Umiejętności: obsługa komputera, obsługa pakietu MICROSOFT OFFICE, łatwość nawiązywania kontaktów, język obcy: Chiński w mowie i piśmie na poziomie C1, mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu dobrym. Umowa o pracę na czas określony, praca w godzinach 10:00 - 18:00 lub 13:00 - 21:00

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni