Praca: Specjalista do spraw sprzedaży (i)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Specjalista do spraw sprzedaży (i)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/22/3949
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta w biurze, przygotowywanie ofert sprzedażowych, prace w biurze
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Prace interwencyjne będą realizowane w ramach projektu "Prace interwencyjne - AKTYWNIE W PRZYSZŁOŚĆ", który jest realizowany w ramach RPO WM na lata 2014-2020, Działanie 8.2 Aktywizacja zawodowa i współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.Wymagania: wykształcenie średnie, znajomość obsługi pakietu Office, podstawa znajomość języka angielskiego. Rodzaj prac: obsługa klienta w biurze, przygotowywanie ofert sprzedażowych, prace w biurze. Praca w Tarnowie od pon. do pt. w godzinach: 8:00-16:00. Wynagrodzenie: 3010,00 zł brutto

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie