Praca: Specjalista do spraw rozliczeń i analiz czasu pracy kierowcy

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
Specjalista do spraw rozliczeń i analiz czasu pracy kierowcy
Miejsce pracy: Brzesko
Numer: StPr/23/0159
OBOWIĄZKI:
Analiza i ewidencja czasu pracy kierowców. Weryfikacja ciągłości zapisów aktywności kierowców. Ocena ryzyka wystąpienia naruszeń przepisów. Wyliczanie delegacji. Pobieranie danych z tachografów i kart kierowców. Przygotowanie dokumentacji rozliczeniowej na podstawie opracowanych danych. Pomoc w kwestiach związanych z tematyką kadrowo-płacową. Obsługa biurowa i telefoniczna aktualnych klientów firmy oraz pozyskiwanie nowych kontrahentów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Niezbędna umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych, pracy w programie MS Office.Pożądana podstawowa znajomość obsługi programów księgowych (np. OPTIMA) i analitycznych (np. SUPERTACHO).Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku związanym ze spedycją, logistyką lub księgowością.Istnieje możliwość przyuczenia do wykonywania pracy na stanowisku.

Miejsce pracy:

Brzesko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku