Praca: Specjalista do spraw rekrutacji pracowników

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Specjalista do spraw rekrutacji pracowników
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/22/0240
OBOWIĄZKI:

identyfikowanie wewnętrznych i zewnętrznych ograniczeń procesu rekrutacji i selekcji pracowników, określenie żródeł pozyskania kandydatów do pracy , przeprowadzanie procesu selekcji kandydatów aplikujących na wolne miejsca pracy, informowanie zainteresowanych stron o wynikach rozmów kwalifikacyjnych, prowadzenie dokumentacji procesu rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy, ocenianie skuteczności i poprawności formalnej procesów rekrutacji i selekcji

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Obsługa komputera od podstaw

Wymagania inne:

staż z EFS RPO dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce