Praca: Specjalista analityk

Ogłoszenie numer: 2309806, z dnia 2019-04-03

GRUPA AZOTY SPÓŁKA AKCYJNA – jednostka dominująca w Grupie Azoty, największym w Polsce i jednym z największych w Europie koncernów chemicznych, poszukuje kandydatów w DEPARTAMENCIE KORPORACYJNYM HANDLU SEGMENTU AGRO na stanowisko:

Specjalista analityk

Miejsce pracy: małopolskie / Tarnów

Opis stanowiska

  • Analiza rentowności i marż pokrycia
  • Analizą sprzedaży z odchyleniami
  • Koordynowaniem prac nad budowa planu rocznego i planów wieloletnich
  • Inne analizy w oparciu o kalkulacje kosztów
  • Zastępstwo dla Specjalisty Kontrolera

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne)
  • Biegła znajomość i obsługa programów komputerowych MS Office- w szczególności excel (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w planowaniu i analizach ekonomicznych
  • Umiejętność analizy danych
  • Znajomość programu informatycznego SAP
  • Samodzielność i inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów
  • Komunikatywność

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Ciekawa praca w przyjaznej atmosferze
  • Przyjazny pracownikowi system pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ubezpieczenie grupowe na życie oraz dodatkowe ubezpieczenie medyczne
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych