Praca: Spawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Spawacz
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska
Numer: StPr/21/1130
OBOWIĄZKI:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie stanowiska pracy, proces spawania oraz obsługę podstawowych urządzeń wyposażenia hali po wcześniejszym przeszkoleniu w zakładzie oraz uzyskaniu odpowiednich kwalifikacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą elektryczną
Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MAG
Uprawnienia: Spawanie
Uprawnienia: znajomość rysunku technicznego
Uprawnienia: Kurs spawania metodą MAG

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Obsługa podstawowych narzędzi ślusarskich[Umiejętność 1] : Samodzielna praca z dokumentacją techniczną (rysunki, instrukcje spawania)[Inne] : Wewnątrzzakładowy system szkolenie spawaczy wraz z egzaminatorem (możliwość poszerzenia i odnowienia uprawnień spawacza). Możliwość pracy w nadgodzinach i soboty (płatne 100%). Możliwość wyjazdów na delegacje zagraniczne. Dodatkowe grupowe ubezpieczenie na życie. Pakiet bonów świątecznych, coroczne podwyżki wynagrodzenia

Miejsce pracy:

Dąbrowa Tarnowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej