Praca: Ślusarz / operator urządzeń spawalniczych - do przyuczenia

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Ślusarz / operator urządzeń spawalniczych - do przyuczenia
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska
Numer: StPr/21/0651
OBOWIĄZKI:
TERMICA jest producentem podgrzewaczy wody ze stali nierdzewnej, na rynku od 1985 roku. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy na półzautomatyzowanych oraz zrobotyzowanych stanowiskach spawalniczych.Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak

Wymagania inne:

stanowiko do przyuczenia - doświadczenie nie jest wymagane, mille widziany kurs spawania TIG. Praca w godz. 06.00-14.00. Umowa o pracę na okres próbny, następnie umowa na czas nieokreślony. Kontakt z pracodawcą: 14 642 28 95 w. 221, Małgorzata Koźbiał. CV można przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@termica.pl

Miejsce pracy:

Dąbrowa Tarnowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej