Praca: Robotnik

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Robotnik
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska
Numer: StPr/24/0699
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się ze stanowiskiem pracy, przepisami BHP, ochronie danych osobowych oraz innymi przepisami obowiązującymi w miejscu pracy, pisanie oraz przepisywanie różnych pism na komputerze dla potrzeb referatu, prace pomocnicze w zakresie spraw związanych z przygotowaniem korespondencji do wysyłki, pomoc w przygotowaniu danych oraz pomoc przy ich wprowadzaniu do programu, pomoc w przygotowywaniu analiz, zestawień, wykazów, pomoc administracyjno-biurowa przy sporządzaniu sprawozdań i dokumentacji statystycznej oraz wyszukiwanie potrzebnych informacji, kserowanie i drukowanie dokumentów dla potrzeb referatów, pomoc w przygotowywaniu dokumentów do archiwum, sporządzanie spisów zdawczo-odbiorczych, wykonywanie innych prac zleconych przez osobę przełożoną.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: gimnazjalne
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Zatrudnienie w ramach umowy o zorganizowanie prac interwencyjnych w ramach PEFRON. Praca zmianowa, godziny pracy: pon. - nd. 7:00 - 22:00 wg miesięcznego grafiku, wyn. 4300zł, pełny etat., Wykształcenie: podstawowe, zawodowe lub średnie.

Miejsce pracy:

Dąbrowa Tarnowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej