Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Brzesko
Numer: StPr/21/0784
OBOWIĄZKI:
- utrzymanie w czystości terenu wokół budynku KPP w Brzesku; - pielęgnacja zieleni orazobsługa podkaszarki i kosiarki spalinowej; - pomoc przy pracach remontowo-naprawczych; - wykonywanie drobnych prac konserwacyjnych inaprawczych; - bieżąca naprawa urządzeń sanitarnych oraz utrzymanie w sprawności i drożności instalacji kanalizacyjnych; - nadzorowanie wywozu śmieci przez firmę zewnętrzną oraz przygotowywanie posegregowanych odpadków do wywozu; - pomoc przy załadunku irozładunku sprzętu, materiałów biurowych i innych; - prowadzenie podręcznego magazynu kwaterunkowego; - odśnieżanie posesji i dachów oraz obsługa odśnieżarki ręcznej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

- uprawnienia z zakresu eksploatacji kotłów parowych oraz wodnych na paliwa stałe, płynne i gazowe o mocy powyżej 50kW wraz z urządzeniami pomocniczymi;- uprawnienia z zakresu eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV;- umiejętność dokonywania prac konserwatorskich i ślusarskich oraz prac remontowo - malarskich;- roczne doświadczenie w pracy na stanowisku konserwatora lub stanowisku podobnym;- prawo jazdy kategorii B.

Miejsce pracy:

Brzesko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku