Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Szczucin
Numer: StPr/23/0341
OBOWIĄZKI:

Bieżące prace mające na celu utrzymywanie porządku i czystości na terenie gminy, obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego w pracy, wykonywanie prac naprawczych, pielęgnowanie zieleni na terenie gminy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Wymagania inne:

mile widziana umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów. Praca w godz. 7.30-15.30. Zatrudnienie w ramach umowy o zorganizowanie robót publicznych (program "AKTYWNY POWRÓT", rezerwa). Oferta pracy skierowana jest wyłącznie do osób bezrobotnych, zarejestrowanych w PUP Dąbrowa Tarnowska

Miejsce pracy:

Szczucin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej