Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Radgoszcz
Numer: StPr/23/0063
OBOWIĄZKI:

Zapoznanie się z przepisami obowiązującymi na stanowisku pracy oraz przepisami BHP, przestrzeganie regulaminu pracy, przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, a także przepisów przeciwpożarowych, sprzątanie i utrzymanie w czystości chodników i terenu wokół szkoły, tj. zamiatanie, sprzątanie i utrzymywanie w czystości terenów zielonych, tj. plewienie, przycinanie żywopłotów, sadzenie kwiatów i podlewanie, utrzymanie czystości w miejscu pracy, tj. odkurzanie, mycie podłóg, mycie okien, odpowiedzialność za powierzony sprzęt i narzędzia pracy oraz konserwacja i właściwy nadzór nad funkcjonowaniem urządzeń.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Praca od poniedziałku do piątku, w godz. 7.00-15.00. Oferta pracy w ramach umowy o organizację robot publicznych, skierowana wyłącznie do osób bezrobotnych, zarejestrowanych w PUP Dąbrowa Tarnowska.

Miejsce pracy:

Radgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej