Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska
Numer: StPr/22/0995
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się ze stanowiskiem pracy, przepisami BHP, ochronie danych osobowych oraz innymi przepisami obowiązującymi w miejscu pracy, utrzymanie porządku i czystości w wyznaczonych miejscach i pomieszczeniach oraz wokół budynku, sprzątanie, zamiatanie, grabienie liści, odśnieżanie terenów mienia komunalnego Gminy, używanie narzędzi i środków czystości (myjących i dezynfekujących), zgodnie z ich przeznaczeniem oraz sposobem stosowania, dbanie o powierzone narzędzia do pracy poprzez odpowiednie ich czyszczenie i przechowywanie, wykonywanie zadań i czynności pomocniczych, usługowych w stosunku do innych pracowników, organizowanie stanowiska pracy oraz prowadzenie prac zgodnie z przepisami BHP, ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony środowiska, wykonywanie innych prac zleconych przez osobę przełożoną
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Pracowitość, dyspozycyjność. Oferta pracy w ramach robót publicznych skierowana do osób bezrobotnych, zarejestrowanych w PUP Dąbrowa Tarnowska.

Miejsce pracy:

Dąbrowa Tarnowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej