Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska
Numer: StPr/24/0688
OBOWIĄZKI:
utrzymywanie w czystości wejścia do budynku i wokół budynku, zamiatanie korytarzy, schodów,mycie powierzchni korytarzy i schodów w przypadku ich zabrudzenia, sprzątanie pomieszczeń piwnicznych, zamiatanie, usuwanie zanieczyszczeń z kostki brukowej, mycie drzwi wejściowych do budynku, utrzymywanie w czystości zieleńców wokół budynku, czyszczenie urządzeń biurowych (kserokopiarki, drukarki, komputery, itp.)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie minimum podstawowe. Praca w godzinach 10-18. Kontakt z pracodawcą wyłącznie osobisty w godz. 8-15. Zatrudnienie w ramach umowy o zorganizowanie robót publicznych (FP)

Miejsce pracy:

Dąbrowa Tarnowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej