Praca: Robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Robotnik budowlany
Miejsce pracy: Szczucin
Numer: StPr/23/0401
OBOWIĄZKI:
roboty związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych, usługi: szeroko rozumiane remonty, w tym malowanie, szpachlowanie, układanie glazury, paneli, płytek, prace wykończeniowe, itd.;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

doświadczenie w pracach wykończeniowych i budowlanych, co najmniej 1 rok. Miejsce wykonywania pracy: teren zleconych prac. Zatrudnienie w ramach umowy o zorganizowanie prac interwencyjnych (program "Aktywny Powrót", rezerwa). Oferta pracy skierowana jest wyłącznie do osób bezrobotnych, zarejestrowanych PUP Dąbrowa Tarnowska

Miejsce pracy:

Szczucin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej