Praca: Reporter telewizyjny (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Reporter telewizyjny (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/2992
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie materiałów informacyjnych - newsWspółpraca z agencjami informacyjnymi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: rzetelność, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu biurowego Office
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie min. średnie ogólnokształcące, prawo jazdy kat. B, bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu biurowego Office, rzetelność, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, mile widziana umiejętność montażu wideo, umiejętność wyszukiwania informacji pod presją czasu. Praca w Tarnowie od pon. do niedz. na dwie zmiany w godz. 8.00 - 23.00 do uzgodnienia, wynagrodzenie 2 850 zł brutto. Kontakt: Tarnowskie Media spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. C.K. Norwida 18, 33-101 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 501 005 852, CV należy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@tarnowskiemedia.pl.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 850 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie