Praca: Referent ds. obsługi klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Referent ds. obsługi klienta
Miejsce pracy: Radgoszcz
Numer: StPr/23/0101
OBOWIĄZKI:

Organizowanie, realizacja oraz kontrola wysyłek towaru firmami zewnętrznymi typu Fresh, dbanie o terminowe realizacje składanych zamówień, kompletowanie dokumentacji z tym związanej.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

komunikatywność, sumienność dokładność, pracowitość, obowiązkowość. Dwie zmiany, I. 7.00-15.00, II. 15.00-23.00. Oferta pracy w ramach umowy o zorganizowanie prac interwencyjnych, skierowana wyłącznie do osób bezrobotnych, zarejestrowanych w PUP Dąbrowa Tarnowska.

Miejsce pracy:

Radgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej