Praca: Recepcjonistka hotelowa (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Recepcjonistka hotelowa (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/0267
OBOWIĄZKI:
OBSŁUGA GOŚCI HOTELOWYCH; MELDOWANIE I WYMELDOWYWANIE GOŚCI, ZAKŁADANIE KART POBYTU, WYSTAWIANIE FAKTUR, ROZLICZANIE POBYTU.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: BARDZO DOBRA OBSŁUGA KOMPUTERA
Uprawnienia: fakturowanie i obsługa kasy fiskalnej

Wymagania inne:

Wymagania: znajomość języka angielskiego w st. średnio zaawansowanym w mowie i piśmie, bardzo dobra obsługa komputera, umiejętność fakturowania i obsługi kasy fiskalnej, wykształcenie min. średnie, praca w Tarnowie od pon. - nd. na dwie zmiany w godz. 7.00-15.00, 15.00-23.00 ( umowa zlecenie), wynagrodzenie 18,30 zł/h. Kontakt: Hotel Cristal Park Spółka z o.o., ul. R. Traugutta 5, 33-101 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 14633 12 25, CV można przesyłać na adres e-mail: praca@cristalpark.pl.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie