Praca: Recepcjonista/tka

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Recepcjonista/tka
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska
Numer: StPr/22/0125
OBOWIĄZKI:

sprawna, profesjonalna i życzliwa obsługa gości, wystawianie kart pobytu, rejestrowanie, meldowanie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, chęć do pracy, dyspozycyjność. Dwie zmiany: I. 08.00-16.00, II. 14.00-22.00. Staż dla osób zarejestrowanych w PUP w Dąbrowie Tarnowskiej, w ramach programu PO WER VI "Młodzi i Aktywni, skierowany do osób do 30 roku życia

Miejsce pracy:

Dąbrowa Tarnowska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej