Praca: Ratownik medyczny (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Ratownik medyczny (o)
Miejsce pracy: Tuchów
Numer: StPr/21/2055
OBOWIĄZKI:
Ratownik medyczy w zespole transportu międzyszpitalnego; pozostawanie w gotowości oraz realizacja transportu pacjentów CZT do innych jednostek szpitalnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Uprawnienia: Ratownik medyczny
Uprawnienia: Zezwolenie na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie branżowe, uprawnienia ratownika medycznego, zezwolenie na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym, może być osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Praca w Tuchowie od pon. do pt. w godz.: 19.00 - 7.00 oraz w sobotę i niedzielę w godz.: 7.00-19.00, 19.00-7.00, praca na umowę zlecenie; wynagrodzenie: 50 zł/h brutto. Kontakt: Centrum Zdrowia Tuchów sp. z o.o., ul. Szpitalna 1, 33-170 Tuchów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 784 960 307, CV proszę przesyłać na adres e-mail: kadry@czt.com.pl

Miejsce pracy:

Tuchów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 50 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie