Praca: Przewodnik turystyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Przewodnik turystyczny
Miejsce pracy: Zalipie
Numer: StPr/22/0389
OBOWIĄZKI:

Obsługa ruchu turystycznego, upowszechnianie wiedzy i udzielanie informacji o tradycji malowania domów turystom odwiedzającym Dom Malarek, oprowadzanie turystów szlakiem malowanych zagród, utrzymywanie wystaw i eksponatów w należytym ładzie i porządku, pomoc przy organizowaniu imprez i wystaw, pomoc przy prowadzeniu zajęć plastycznych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Uprawnienia: komunikatywność

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

otwartość, sprawność manualna i intelektualna, wysoka kultura osobista. Praca w godz. 08.00-16.00 lub 10.00-18.00. Staż dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Dąbrowa Tarnowska, w ramach programu KONSERWATOR.

Miejsce pracy:

Zalipie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej