Praca: Przedstawiciel handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: Rzezawa
Numer: StPr/21/0817
OBOWIĄZKI:
Pozyskiwanie nowych klientów dla firmy, budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami firmy, realizowanie planów sprzedażowych, przygotowywanie ofert handlowych, analizowanie działań konkurencji w celu udoskonalania oferty handlowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: francuski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: arabski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie min średnie kierunek wykształcenia ekonomia, prawo, specjalność handel, umiejętności: łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność, doskonała znajomość technik negocjacji i sprzedaży, prawo jazdy kat B ( międzynarodowe) doświadczenie w branży handlowej, kandydat powinien posiadać przyjazne usposobienie. Język angielski zaawansowany, arabski i francuski - biegły. Pełny etat/umowa na czas określony od luty 2022 do 2024. Miejsce pracy Rzezawa oraz Francja, Algieria.

Miejsce pracy:

Rzezawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni