Praca: Przedstawiciel handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: Brzesko
Numer: StPr/21/0166
OBOWIĄZKI:
Zakres obowiązków: wizytowanie sklepów na terenie całej Polski; pozyskiwanie nowych klientów; aktywna sprzedaż; prezentacja produktów; dbanie o relacje z klientami i wizerunek firmy; dbanie o obecność produktów na półkach sklepowych; szkolenie klientów z oferty firmy. Oferujemy:pracę w firmie o globalnym zasięgu; premię prowizyjną za wyniki pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagania: elastyczność czasowa i możliwość wyjazdów służbowych; systematyczność i planowanie czasu pracy; umiejętność nawiązywania relacji z klientem i zamykania rozmów handlowych; wysoka kultura osobista; dbałość o powierzony sprzęt; umiejętność radzenia analitycznego myślenia i radzenia sobie w szybko zmieniających się warunkach; umiejętność pracy z planami i ich realizacją; mile widziana znajomość zagadnień akwarystyki słodkowodnej.

Miejsce pracy:

Brzesko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku