Praca: Projektant Instalacji oraz Urządzeń Elektrycznych (BIM)

Ogłoszenie numer: 7033683, z dnia 2022-06-03

Global 17 to międzynarodowa firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w budownictwie i projektowaniu instalacji sanitarnych, elektrycznych i technologicznych. Obsługujemy głównie duże biura inżynieryjne i projektowe z Europy.

Global 17 ma siedziby w Szwajcarii, na Ukrainie (w Kijowie oraz Dniepropietrowsku), a od początku tego roku, także w Tarnowie.

Oferujemy pracę w międzynarodowym, młodym, dynamicznym zespole, rozwój zawodowy i doświadczenie z zagranicznymi klientami.

Projektant Instalacji oraz Urządzeń Elektrycznych (BIM)

Miejsce pracy: Tarnów

Opis stanowiska

  • Projektowanie instalacji oraz urządzeń elektrycznych w 2D oraz 3D (BIM);
  • Przygotowanie rysunków technicznych z branży elektrycznej;
  • Optymalizacja procesów pracy;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne na wydziale Elektrycznym;
  • Znajomość programów Revit i AutoCAD;
  • Umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, duża samodzielność w rozwiązywaniu problemów oraz wykazywanie się inicjatywą;
  • Stawianie na wysoką jakość wykonywanej oraz kreatywność, dokładność, rzetelność oraz umiejętność ustalania priorytetów, staranność i poczucie odpowiedzialności za wykonaną pracę;
  • Umiejętność i chęć współpracy w zespole, zarówno twarzą w twarz jak i zdalnie;
  • Chęć dalszego rozwoju w obszarach związanych z zawodem, oraz poznania i opanowania nowych programów i narzędzi do projektowania;
  • Zainteresowanie nowymi technologiami, oprogramowaniem i otwartość na poznanie i wdrażanie nowych procesów pracy (Workflows);
  • Mile widziana jest znajomość języka niemieckiego i/lub rosyjskiego;

Oferujemy

  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w międzynarodowym, młodym, dynamiczny, inspirującym ale i wymagającym zespole profesjonalistów;
  • Zrównoważony rozwój zawodowy, możliwość nauki języków obcych i komunikacji z zagranicznymi klientami;
  • Szkolenia z zakresu zastosowania nowych technologii i narzędzi BIM w procesie projektowania;
  • Szkolenie z norm europejskich w zakresie planowania i projektowania;
  • Imprezy i działania integracyjne;
  • Wygodne biuro w centrum Tarnowa;