Praca: Projektant / asystent projektanta branży automatyki (AKPiA) - automatyk

CONTROL PROCESS S.A. to firma prywatna działająca na rynku nieprzerwanie od 1991 roku. Control Process S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw zajmujących się realizacją inwestycji w systemie "pod klucz" w sektorze budownictwa specjalistycznego w Polsce.
Grupa kapitałowa CONTORL PROCESS S.A. skupia kilkanaście spółek o profilu inżynieryjno-budowlanym obsługującym sektory ROPA I GAZ, ENERGETYKA, OCHRONA ŚRODOWISKA, PRZEMYSŁ I INFRASTRUKTURA.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Projektant / asystent projektanta branży automatyki (AKPiA) - automatyk

Miejsce pracy: Tarnów

Zadania:

Osoba zatrudniona na stanowisku projektanta lub asystenta projektanta branży automatyki (AKPiA) będzie brała udział w opracowaniu projektów automatyki procesowej (AKPiA), w tym schematów obwodów, rysunków lokalizacyjnych urządzeń, zestawień i dobór urządzeń, prowadzenie akcji ofertowych.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (elektrotechnika, elektronika, automatyka lub pokrewne)
  • Znajomość zagadnień automatyki
  • Znajomość oprogramowania MS Office, Autocad
  • Znajomość programu Eplan lub Norma będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętności interpersonalne oraz umiejętności  pracy w zespole
  • Profesjonalizm i rzetelność
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Dużą swobodę w zakresie sposobu realizacji ustalonych celów
  • Stabilne i atrakcyjne warunki pracy
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Wsparcie całego zespołu
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • Umowę o pracę

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę".

Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym również dla celów przyszłych rekrutacji.