Praca: Programista - operator maszyn cnc

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
Programista - operator maszyn cnc
Miejsce pracy: Brzesko
Numer: StPr/21/0403
OBOWIĄZKI:
Programowanie i obsługa maszyn CNC ( mile widziana znajomość sterownika HEIDENHAIN ). Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem, dobór narzędzi i parametrów, dbałość o jakość wykonywanych elementów. Wykonywanie raportów pomiarowych. Dbałość o jakość wykonywanych elementów. Konserwacja maszyn i sprawdzanie stanu zużycia narzędzi. Ścisła współprac z zespołem produkcyjnym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

Doświadczenie w programowaniu maszyn CNC. Zaangażowanie w wykonywaną pracę. Umiejętność czytania rysunku technicznego. Umiejętność kreowania i wdrażania nowych , innowacyjnych rozwiązań. Umiejętność pracy z detalami na najwyższym poziomie precyzji. Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi.

Miejsce pracy:

Brzesko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku