Praca: Prawnik (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Prawnik (o)
Miejsce pracy: Szczucin
Numer: StPr/21/0207
OBOWIĄZKI:
Bieżąca obsługa prawna spółki, sporządzanie umów cywilno-prawnych, postępowanie sądowe, postępowanie administracyjne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe prawnicze, praktyczna znajomość prawa: cywilnego, budowlanego, gospodarczego, handlowego, podatkowego, administracyjnego. Zakres obowiązków: bieżąca obsługa prawna spółki, sporządzanie umów cywilno-prawnych, postępowanie sądowe, postępowanie administracyjne. Praca w Szczucinie od pon. do pt. w godz.: 7:00-15:00; wynagrodzenie: 4 000 zł netto (ok. 5 548,63 zł brutto). Kontakt: TANKPOL - B. I R. MOSIO SPÓŁKA JAWNA, 33-230 Szczucin, ul. Piłsudskiego 54, wcześniejszy kontakt tel.: 14 644 01 28; CV można przesyłać na adres: e-mail: kadry@tankpol.com.pl

Miejsce pracy:

Szczucin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 548,63 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie