Praca: Pracownik utrzymania czystości

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Pracownik utrzymania czystości
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska
Numer: StPr/23/0175
OBOWIĄZKI:
Obsługiwanie odkurzaczy, froterek, szczotek do zamiatania i szorowania oraz używanie środków czystości odpowiednich do danej powierzchni i rodzaju zabrudzenia, utrzymanie w czystości posesji przed wejściem do budynku, w tym odśnieżanie i posypywanie piaskiem dojść do budynku w okresie zimowym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w zawodzie. Miejsce pracy: teren woj. małopolskiego Zatrudnienie w ramach umowy o zorganizowanie prac interwencyjnych. Oferta pracy skierowana jest wyłącznie do osób bezrobotnych, zarejestrowanych w PUP Dąbrowa Tarnowska

Miejsce pracy:

Dąbrowa Tarnowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej