Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Brzesko
Numer: StPr/21/0630
OBOWIĄZKI:
- czynności związane z produkcją sushi- czynności związane ze zbieraniem gotowych produktów z maszyn i układanie gotowych produktów na tacki- kontrola jakości produktów- załadunek gotowych wyrobów na tace i do kartonów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : odpowiedzialność, samodzielność[Inne] : Dobre samopoczucie praca na stojącą. Język rosyjski jest niezbędny ze względu na komunikację z koordynatorem, którego zadaniem jest dbanie o prawidłową i bezpieczną realizacje wyznaczonych działań. W ramach wyodrębnionego procesu produkcyjnego jakim jest "pracownik produkcji", wszystkie zaangażowane osoby posługują się językiem rosyjskim.

Miejsce pracy:

Brzesko

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku