Praca: Pracownik produkcji przy obsłudze zautomatyzowanej linii produkcyjnej

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Pracownik produkcji przy obsłudze zautomatyzowanej linii produkcyjnej
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/23/0277
OBOWIĄZKI:
Czynności pomocnicze przy obsłudze zautomatyzowanej linii produkcyjnej,Monitorowanie jakości wyprodukowanego produktu,Obsługa prostych maszyn i urządzeń produkcyjnych,Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracyCałkowity zakaz usuwania usterek, zgłaszanie awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych do kierownika lub brygadzisty.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Umiejętności manualne, przystosowanie do warunków pracy, praca pod presja czasu, min 1 rok pracy na stanowisku pracownik produkcji przy obsłudze zautomatyzowanej linii produkcyjnej, mile widziany j. ang. lub ukraiński. Umowa zlecenie około 160 godzin miesięcznie. Możliwość pracy w godzinach od 06:00 -06:00. Miejsce pracy Bochnia

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni