Praca: Pracownik produkcji - operator wózka widłowego (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracownik produkcji - operator wózka widłowego (o)
Miejsce pracy: Żabno
Numer: StPr/21/0432
OBOWIĄZKI:
praca na produkcji, załadunek, rozładunek towarów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie bez znaczenia , wymagana książeczka sanepidowska, uprawnienia na wózek widłowy, chęci do pracy. Praca w Żabnie na 1 zmiany od poniedziałku do piątku w godz.: 7.00-15.00. Umowa o pracę na okers próbny - wynagrodzenie 2800 brutto, następnie umowa na stałe .Kontakt: Polan Polsko-Francuska sp. z o. o. j.v., ul. Św. Jana 5, 33-240 Żabno, wcześniejszy kontakt telefoniczny tel. 14 696 00 09, 14 696 0000

Miejsce pracy:

Żabno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie