Praca: Pracownik produkcji (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracownik produkcji (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/2881
OBOWIĄZKI:
odbiór i kontrola wyprodukowanych wyrobów, prowadzenie dokumentacji produkcyjnej, przestrzeganie procedur jakościowych i zasad BHP, prace pomocnicze, dbanie o porządek w miejscu pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, umiejętność pracy w grupie, odpowiedzialność, motywacja i chęć do pracy, gotowość do podjęcia pracy w systemie czterobrygadowym, może być osoba z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Praca w Tarnowie od pon. - nd. na 3 zmiany w godz.: 6.00 -14.00; 14.00 - 22.00, 22.00 - 6.00 (praca w systemie czterobrygadowym), pierwsza umowa zlecenie na 3 miesiące, potem umowa o pracę, wynagrodzenie: umowa zlecenie - 18,30 zł/h brutto, umowa o pracę - od 2 800 zł brutto do uzgodnienia. Kontakt: TARNWELL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ; kontakt telefoniczny 725 330 500, CV należy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@tarnwell-polska.com.pl.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie