Praca: Pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/21/0533
OBOWIĄZKI:
Prace budowlane związane z wznoszeniem budynków (murowanie), wykonywaniem elewacji oraz prace wykończeniowe (szpachlowanie, malowanie, układanie płytek).
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Brak wymagań dotyczących wyksztalcenie, mile widziane umiejętności wykonywania prac budowlanych takich jak murowanie, wykonywanie elewacji, układanie płytek, szpachlowanie, malowanie, mile widziane doświadczenie zawodowe w branży budowlanej, wymagane zaangażowanie i brak nałogów. Istnieje możliwość przyuczenia do pracy. Praca na okres próbny z możliwością stałego zatrudnienia. Praca w Bochni + teren powiatu wg. zleceń. Możliwość zatrudnienia od zaraz. Wynagrodzenie od 22,91 do 38,21 zł brutto na godzinę w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego.

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

22,92 - 38,21 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni