Praca: Pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska
Numer: StPr/23/0410
OBOWIĄZKI:
szpachlowanie, układanie płytek, paneli, zabudowa z płyt kartonowo-gipsowych, hydraulika, elektryka;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

min. półroczne doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych (typu: hydraulik, murarz, tynkarz, itp.), poziom wykształcenia bez znaczenia. Miejsce wykonywania pracy: teren województwa małopolskiego i świętokrzyskiego. Od kandydata wymagany jest jedynie dojazd do bazy firmy w Swarzowie - pracodawca zapewnia dojazd do i z miejsc zleceń oraz wyżywienie. Wyjazd i powrót w tym samym dniu. Praca w godz. 7.00-15.00. Zatrudnienie w ramach umowy o zorganizowanie prac interwencyjnych (program "Aktywny Powrót", rezerwa). Oferta pracy skierowana jest wyłącznie do osób bezrobotnych, zarejestrowanych w PUP Dąbrowa Tarnowska

Miejsce pracy:

Dąbrowa Tarnowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej