Praca: Pracownik ogólnobudowlany (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracownik ogólnobudowlany (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/2387
OBOWIĄZKI:
Pracownik ogólnobudowlany
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: doświadczenie na stanowisku, mile widziane prawo jazdy kat. B, mile widziane uprawnienia na montera rusztowań, umiejętności wykonywania prac ogólnobudowlanych, umiejętność obsługi sprzętu budowlanego, wykształcenie bez znaczenia. Praca na terenie województwa małopolskiego (wyjazd i powrót w tym samym dniu, pracodawca zapewnia dojazd), na jedną zmianę, w godz.: 7:00-15:00, wynagrodzenie 3 500 zł brutto. Kontakt: Przedsiębiorstwo Budowlane IMBUD Jerzy i Jarosław Gajdosz Spółka Jawna, ul. Okrężna 4, 33-100 Tarnów, kontakt telefoniczny: 14 630 05 07 lub kontakt osobisty w godz.: 7.00-9.00.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie