Praca: Pracownik obsługi sprzedaży internetowej (s)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracownik obsługi sprzedaży internetowej (s)
Miejsce pracy: Tuchów
Numer: StPr/21/1205
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie i wydawanie produktów zgodnie ze złożonymi zamówieniami, pakowanie towarów i przygotowanie do wysyłki, zabezpieczanie towarów przed zniszczeniem, skorodowaniem i zanieczyszczeniem, kontrola stanów magazynowych, transport bliski towarów- ręcznie i przy pomocy wózka paletowego, utrzymanie czystości porządku w magazynie, przestrzeganie zasad BHP.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Staż będzie realizowany w ramach projektu Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie tarnowskim i m. Tarnów (VI) Młodzi na start, który jest realizowany w ramach PO WER, Poddziałanie 1.1.1 i współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.Wymagania: wykształcenie średnie, podstawowa znajomość obsługi platform sprzedażowych i portali społecznościowych ( Allegro, OLX, Facebook), znajomość zasad poprawnej pisowni ( reguł stylistycznych, interpunkcyjnych i ortografii). Praca w Tuchowie, w godz. 8.00-16.00. Zakres obowiązków: przygotowanie treści oferty sprzedaży, wystawienie produktów na portalach aukcyjnych i w sklepie internetowym, bieżąca obsługa klientów ( telefoniczna, za pośrednictwem internetu), przyjmowanie zamówień, przygotowanie zamówionego towaru w celu dostarczenia go do klienta, wystawienie faktury za towar.

Miejsce pracy:

Tuchów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie