Praca: Pracownik obsługi biurowej

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
Pracownik obsługi biurowej
Miejsce pracy: Borzęcin
Numer: StPr/22/0444
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie dokumentacji biurowej - redagowanie pism i wysyłka korespondencji wytworzonej w ramach GOPS. Obsługa dziennika podawczego oraz sekretariatu. Przyjmowanie wniosków w sprawie świadczeń rodzinnych, funduszu alimentacyjnego, dodatku osłonowego. Realizacja zadań związanych z pomocą na rzecz uchodźców z Ukrainy. Archiwizacja wytworzonej dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami.Źródło finansowania stażu zostanie wskazane w zawieranej umowie o jego organizację.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagana umiejętność obsługi komputera w zakresie programów Windows, Office, OpenOffice oraz urządzeń biurowych (drukarka, skaner, fax).

Miejsce pracy:

Borzęcin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku