Praca: Pracownik infolinii

Poszukujemy (doświadczonego) i energicznego profesjonalisty zainteresowanego dołączeniem do szybko rozwijającego się i zróżnicowanego zespołu, którego celem jest dostarczanie lepszych rozwiązań Smart Energy dla naszych klientów. Osoba ta powinna być samodzielna, odpowiedzialna, szybko się uczyć i rozwiązywać problemy. Jeśli jesteś tą wyjątkową osobą, chętnie Cię poznamy.

Shenzhen SOFARSOLAR Co, LTD. , założona w 2013 roku, jest przedsiębiorstwem high-tech integrującym badania i rozwój, produkcję, sprzedaż i marketing. Główne produkty obejmują szeroką gamę falowników, w tym falowniki sieciowe (1kW-255KW), falowniki hybrydowe (3-20KW) i wiele zielonych rozwiązań do przechowywania energii. Posiadamy trzy centra R&D zlokalizowane odpowiednio w Szanghaju, Shenzhen i Wuhan oraz dwie główne bazy produkcyjne. Nasze produkty PV&storage są sprzedawane w ponad 80 regionach świata.

Nagrody:

  • TOP 5 string inverter dla chińskiej marki przedsiębiorstwa
  • Duży wkład w rozwój chińskiego przemysłu fotowoltaicznego
  • Wiodący na świecie dostawca rozwiązań w zakresie systemów magazynowania energii
  • Tytuł "TOP Brand PV Inverter" wydany przez EUPD w wielu krajach

Twórz czystą energię i prowadź zielone życie. Zapraszamy do przyłączenia się do nas!

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.

Pracownik infolinii
Miejsce pracy: Tarnów
Opis stanowiska:
  • Zarządzanie dużą ilością przychodzących i wychodzących połączeń i e-maili w sposób terminowy
  • Stosowanie się do "skryptów" komunikacyjnych przy poruszaniu różnych tematów
  • Udzielanie porad technicznych klientom w sprawach dotyczących produktu, instalacji i działania systemu
  • Identyfikacja potrzeb klientów, wyjaśnianie informacji, badanie każdego (technicznego) problemu i dostarczanie rozwiązań i/lub alternatyw, w tym wymiana gwarancyjna
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług w celu realizacji zagadnień związanych z usługami
  • Budowanie trwałych relacji i angażowanie klientów poprzez podejmowanie dodatkowych mil
  • Prowadzenie zapisów wszystkich rozmów w naszej bazie danych systemu biletowego w sposób zrozumiały
  • Częste uczestnictwo w seminariach edukacyjnych w celu podniesienia poziomu wiedzy i wydajności
  • Realizacja osobistych/zespołowych celów jakościowych i ilościowych
Wymagania:
  • Technik, elektryk, posiadacz tytułu licencjata lub wyższego w zakresie elektroniki i elektryki lub innych pokrewnych kierunków
  • Energiczny profesjonalista, który może podróżować 30% lub więcej rocznie
  • Dobry komunikator z biegłym językiem niemieckim, francuskim lub czeskim
  • Język angielski i inne języki europejskie będą dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów, w tym bonusy i szkolenia, które zapewnią naszym pracownikom wspaniałe możliwości rozwoju i awansu na ścieżce kariery.