Praca: Pracownik galerii / muzeum

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Pracownik galerii / muzeum
Miejsce pracy: Zalipie
Numer: StPr/22/0433
OBOWIĄZKI:
Nadzór nad zwiedzającymi, oprowadzanie grup zorganizowanych, sprzedaż biletów i wydawnictw, utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: komunikatywność

Wymagania inne:

mile widziana znajomość języka angielskiego, dyspozycyjność. Po odpowiednim przeszkoleniu możliwa praca w niedziele (maksymalnie 2 niedziele w miesiącu - dzień wolny w ciągu tygodnia). Praca w godz. 10.00-18.00. Staż dla osób zarejestrowanych w PUP Dąbrowa Tarnowska, w ramach programu "Konserwator"

Miejsce pracy:

Zalipie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej