Praca: Pracownik fizyczny (firma reklamowa)

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Pracownik fizyczny (firma reklamowa)
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska
Numer: StPr/21/1009
OBOWIĄZKI:
Pomoc przy obsłudze maszyn do produkcji reklam (ploter frezujący CNC, laser, giętarka do liter), pomoc przy produkcji reklam, montaż gotowych elementów reklamowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera

Wymagania inne:

umiejętności manualne, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Pracodawca oferuje: atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w doświadczonym zespole, ubezpieczenie grupowe. Wynagrodzenie od 3000 zł do uzgodnienia, w zależności od posiadanych umiejętności. Istnieje możliwość przyuczenia do zawodu. CV ze zdjęciem należy wysyłać na adres e-mail: sekretariat@akcentstudio.pl

Miejsce pracy:

Dąbrowa Tarnowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej