Praca: Pracownik ds. handlowych (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracownik ds. handlowych (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/0997
OBOWIĄZKI:
pozyskiwanie klientów, przyjmowanie ofert handlowych, obsługa sklepu internetowego, sprzedaż tonerów, drukarek, faksów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie min. średnie, prawo jazdy kat. B, umiejętność obsługi sprzedaży internetowej, umiejętność obsługi podstawowych programów komputerowych (Word, Excel), mile widziana umiejętność obsługi programów graficznych, może być osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Praca w Tarnowie od pon. do pt. w godz. 8:00-16:00; wynagrodzenie: 3 500 zł brutto. Kontakt: COPYTEC Marcin Ramian; wcześniejszy kontakt tel.: 14 623 01 41; CV proszę przesyłać na adres e-mail: praca@copytec.com.pl

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie