Praca: Pracownik Biurowy

HYMON to czołowa polska firma zajmująca się systemami fotowoltaicznymi. Wieloletnie doświadczenie udziałowców i pracowników spółki w branży fotowoltaicznej oraz stała współpraca z producentami komponentów inwerterów, systemów montażowych i pozostałego osprzętu jest gwarantem najwyższego poziomu wykonania i jakości każdej inwestycji.

Pracownik Biurowy
Miejsce pracy: Tarnów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • uzupełnianie baz danych
  • sprawdzanie, kompletowanie, składanie dokumentacji projektowych
  • opracowanie dokumentacji  przyłączenia mikroinstalacji do sieci OSD
  • kontakt z oddziałami  OSD
  • współpraca z pracownikami Spółki w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi klienta i rzetelnego przepływu dokumentacji
  • wykonywanie oraz koordynowanie czynności związanych z prawidłowym funkcjonowaniem biura
  • zabezpieczanie dokumentów
  • właściwe użytkowanie urządzeń biurowych
  • organizowanie stanowiska pracy, zgodnie z przepisami BHP, ochrony ppoż. ochrony środowiska i wymaganiami ergonomii
  • inne prace zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • znajomość pakietu MS Office i obsługi komputera
  • sumienność i skrupulatność
  • dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • znajomość AutoCAD
  • wiedza z zakresu: elektryka, elektroenergetyka, elektrotechnika
  • uprawnienia SEP

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze,
  • możliwość zdobywania doświadczenia i poszerzania kompetencji,
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym zespole,
  • pracę w stabilnej finansowo organizacji,
  • atrakcyjny pakiet socjalny.