Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/21/0648
OBOWIĄZKI:
Obsługa wewnętrznej bazy danych , wprowadzanie nowo otwartych ról, przygotowanie raportów, statystyk, wprowadzenie urlopów, Dodawanie dokumentów (umów pracowników/ zaświadczenia o niekaralności etc), dodawania/usuwanie użytkowników, szkolenie z obsługi, przesyłanie faktur od kontraktorów, Wysyłki kurierem/ zamówienia online, Wrzucania kandydatów do systemów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: język angielski
Uprawnienia: obsługa pakietu MICROSOFT OFFICE
Uprawnienia: biegła obsługa komputera (internet, Microsoft Office)

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe , umiejętności : biegła obsługa komputera (Internet Microsoft office), obsługa pakietu Microsoft office, znajomość języka angielskiego na poziomie B2 ( w mowie i piśmie). Umowa na okres próbny 3 miesiące z możliwością stałego zatrudnienia, jedna zmiana w godz. od 08:00 - 16:00. Miejsce pracy Bochnia

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni