Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska
Numer: StPr/23/0123
OBOWIĄZKI:
generowanie dokumentów sprzedaży i zakupu , układanie dokumentów handlowych do księgowości, sprawdzanie stanu płatności kontrahentów , kontakt z klientami w sprawie płatności , kontakt z księgowością w sprawie dokumentów handlowych , odbieranie i wysyłanie poczty, układanie dokumentów w aktach kadrowych , pilnowanie terminów badań okresowych i szkoleń BHP, odbieranie telefonów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Staż dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Dąbrowa Tarnowska

Miejsce pracy:

Dąbrowa Tarnowska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej