Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska
Numer: StPr/22/0552
OBOWIĄZKI:

Zapoznanie się ze stanowiskiem pracy, przepisami BHP, p. poż., regulaminem pracy, zakładanie akt, skanowanie dokumentów i załączanie ich do spraw, załączanie do akt sprawy przychodzącej korespondencji oraz obsługa korespondencji wychodzącej, obsługa poczty elektronicznej i innych portali powiązanych z programem kancelarii komornika

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagania inne:

praca od godz. 07.30-15.30. Oferta stażu dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Dąbrowa Tarnowska - w ramach programu POWER (VI) "Młodzi i Aktywni", skierowanego do osób do 30 lat

Miejsce pracy:

Dąbrowa Tarnowska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej